طراحی سایت2021-07-15T15:52:12+03:30
  • آموزش طراحی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت

وقتی صحبت از طراحی وب سایت میشه خیلی برداشت های خیلی متفاوتی برای افراد مختلف اتفاق می افته که میخوایم توی این سایت در مورد همشون صحبت کنیم و ببینیم وقتی ما کلمه طراحی وب سایت یا وب سایت طراحی کردن رو میشنویم و می خونیم باید چه تصوراتی در ذهنمون بوجود بیاد .

اصلا قرار نیست طراحی وب سایت رو به حالت پیچیده توضیح بدیم ، البته باید توجه کرد که طراحی وب سایت یه جاهایی واقعا پیچیده اس ! اما اینجا قرار نیست پیچیده باشه ، اتفاقا قراره خیلی راحت و ساده راجبش حرف بزنیم و نتیجه گیری کنیم .

وب سایت یعنی چه ؟

وب سایت داشتن به معنی این است که ما کسب و کار خودمون رو از طریق ظرفیت اینترنت که در اختیار همه افراد قرار داره به مخاطبین خودمون معرفی کنیم .

توی یک وب سایت ما می تونیم از شرکتمون صحبت کنیم ، از نیروهای کاریمون صحبت کنیم ، از اینکه چه کارهایی رو بلدیم انجام بدیم (خدمات) ، اگر محصولی برای فروش داریم معرفی کنیم تا همه بدونن که ما چه محصولاتی رو می تونیم بفروشیم و بهشون تحویل بدیم .

چند مدل نظریه در مورد وب سایت داریم !

یه سری از مدیران زمانی رو به وب سایت طراحی کردن میارن که میبینن شرایط به گونه ای شده که به صورت فیزیکی توانایی ارائه کردن خدماتشون رو ندارن ( مثل الان که من این متن رو دارم می نویسم و ویروس کرونا در جامعه ) وجود داره ، خیلی به شخص من درخواست هایی میاد که حالا که کرونا اومده و ما نمی تونیم بفروشیم و مشتری نداریم گفتیم یه وب سایت بزنیم و آنلاین بفروشیم !!!!!!!!

دوستان عزیز قرار نیست با راه اندازی یه وب سایت ، از فردا به فروش برسیم ، خیلی اتفاق ها بایستی بیفته تا یک وب سایت در کلمات مختلف ، در بین رقبا قرار بگیره و کاربر تازه رو سایت ما کلیک کنه بیاد تو سایت ، حالا باید چه فاکتورهایی بیینه تو سایت ما تا بیاد برای خرید کردن !! پس قرار نیست با طراحی وب سایت ما از فردا فروش کنیم .


مقاله مرتبط : چطوری خودم وب سایت طراحی کنم ؟ 


یه سری دیگه از مدیران هستند که توقعشون مثل مدیران دسته اول نیست که بخوان امروز وب سایت براشون طراحی بشه و از فردا به فروش برسن اما توقع دارن که نهایتا اگه تا 6 ماه دیگه جواب نگرفتن پس این راه فایده نداره ، یا اینکه اون شخص یا شرکتی که داره کار طراحی وب سایت و مدیریت وب سایت رو براشون انجام میده کار رو بلد نیست و باید باهاش قطع همکاری کرد دوباره می افتن توی پروسه پیدا کردن یک شخص و شرکت دیگه که بتونن بهش اعتماد کنن و ایا اون بتونه کار نفر قبلی رو انجام بده یا نه و …

یه سری دیگه از مدیران کسب و کارها هستند که واقعا باید بهشون احسنت گفت که تحمل می کنند و به شخصی یا مجموعه ای که داره براشون کار مدیریت سایت رو انجام میده اعتماد می کنند و طبیعتا نتیجه درست رو می گیرند . ( مثل اینا باشیم )

مدیران ناراضی کسب و کارها

خب حالا راه حل چیه ؟

با توجه به صحبت هایی که در بالا کردیم ، هرکسی بیاد و صحبت های منو بشنوه اگه جز دسته اول باشه دنبال راه حل می گرده ، اگه جز دسته دوم باشه حرفای منو قبول نمیکنه و میگه امیدوار داره توجیح می کنه ، و اگه جز دسته سوم باشه از صحبت هام ممکنه خوشش بیاد و کامنت بذاره که درسته من اینجوری بودم و نتیجه گرفتم .

طراحی سایت رو خودمون یاد بگیریم ؟

راه حل من برای دسته اول و دوم اینه که اگه نمی تونن جز دسته سوم باشند اصلا مقصر نیستند ، اما خب همیشه کارشون بی نتیجه میمونه و وقتی دارن این مطلب رو می خونن به خودشون میگن راست میگه من الان دو سال با یه وب سایت و عوض کردن ادمین های مختلف دارم کلنجار میرم بازم اون چیزی که میخوام ازش درنیومده . خب حالا که مدلتو نمیتونی عوض کنی عیبی نداره ، خودت ، ادمین سایت خودت شو !!

طراحی وب سایت آسان

آقا مگه میشه خودم ادمین سایت بشم ؟ مگه کار تخصصی نیست ؟

ادمین سایت خودت باشی خیلی راحتی – چرا کار تخصصی و سختی اما اگه درست یاد بگیریش میبینی که برات خیلی زود جا میفته و راحت میشه . برای همین بهترین گزینه اینه که خود مدیران دست به کار بشبن و خودتون مدیریت سایتتون رو بدست بگیرین و زمانی که می خواید بذارید برای تست افراد مختلف و پیدا کردن افراد جایگزین ، اون رو اختصاص بدین به آموزش دیدن خودتون و نیتجش رو صد در صد می گیرید .

من اصلا وقت سرخاروندن ندارم چه برسه کلاس طراحی سایت رفتن !

قرار نیست کلاس بری برای یادگرفتن طراحی وب سایت ! فیلم آموزشی از صفحه کامپیوتر روی وب سایت خودتون براتون آماده میشه و مدیریت کردن تمامی بخش های وب سایت خودتون بهتون آموزش داده میشه و فیلم هاش در اختیارتون قرار می گیره و هر موقع بخواین اونا کنارتونه و راحت میتونید دوباره به هر جاییش که یادتون رفته سر بزنیدو یادآوری کنید برای خودتون .

توی ویدئوی زیر توضیحات کامل تری دادم که خیلی میتونه به تصمیم گیریتون کمک کنه ( حتما نگاه کنید )

مشاوره آنلاین

من وب سایت دارم ولی نمیدونم باید آموزش ببینم یا نه

دوستان اینکه شما بدونید بایستی طراحی وب سایت رو یاد بگیرید یا مدیریت کردن رو یا سئو کردن و موارد دیگه بهتره قبل از هر تصمیمی حتما یه گپی با هم بزنیم
مشاوره آنلاین