کلمه کلیدی با وب سایت Keyword Revealer

همیشه یکی از دغدغه های اصلی هر وبمستر و تولید کننده محتوا ها  اینه که کلمه کلیدی مناسب برای یه مقاله رو چی باید انتخاب کنه  .

خیلی از ماها وقتی یه مقاله رو می نویسیم با خودمون میگیم خب این کلمه رو به عنوان کلمه کلیدی اصلی مقاله انتخاب می کنم اما نمیدونیم که واقعا آیا مخاطب وب سایت ما با این کلمه دنبال یه همچین محتوایی می گرده یا هستن کلمات بهتری که توی بالا آوردن این کلمه کمکمون کنه . 

کلمه کلیدی اصلی سایت

ما توی آموزش کار با ابزار گوگل وب مستر گفتیم که این ابزار به ما کمک میکنه قطعا که افراد با کلمه کلیدی سایت ما و همچین کلمات دور و ورش چند بار وارد سایت ما شدند . اما این کاملا به این برمیگرده که ما قبلش کلمه کلیدی درست رو انتخاب کرده باشیم که جستجوی درست انجام بشه .

مثلا من برای همین مقاله کلمه کلیدی رو کلمه کلیدی انتخاب کردم و همچنین چون خوده کلمه Keyword Revealer جستجوی زیادی رو داره اون رو هم بهش اضافه کردم و عنوان مقاله رو کلمه کلیدی با Keyword Revealer انتخاب کردم .

امکانات ابزار کلمه کلیدی Keyword Revealer

برای پیدا کردن کلمه کلیدی مناسب برای مقالات بایستی در سایت Keyword Revealer ابتدا عضو شویم و بعد ورود کنیم .

با هر آدرس ایمیل در 24 ساعت فقط 3 گزارش رو می تونیم از Keyword Revealer دریافت کنیم . یعنی اینکه 3 تا کلمه بیشتر محدودیت خواهیم داشت یا بایستی با یک آدرس ایمیل دیگه ورود بکنیم و جستجو رو ادامه بدیم یا 24 ساعت منتظر بمونیم . 

بعد از ورود به سایت کادری مشابه زیر باز میشه که در قسمت اول همونطور که میبنید من کلمه ( سئو ) رو نوشتم شما هم کلمه مورد نظر تون رو بنویسید و دیگه نیاز به تنظیمات بخش های دیگه نداره و روی گزینه search کلیک می کنیم . 

کلمه کلیدی با Keyword Revealer

 

بخش های مختلف Keyword Revealer :

همونطور که میبینید یه لیستی برامون باز میشه که هر قسمتش رو با هم الان بررسی می کنیم تا ببنییم که نشون دهنده چیه و به چه دردی میخوره .

تب اول : لیست کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی است که ما جستجو کردیم . در هر جستجوی کلمه 50 تا مورد رو گزارش بهمون میده که شامل مواردی هست که ممکن کلمه کلیدی اصلی جستجو شده رو در خودشون شامل شده باشه .

تب دوم : در این بخش میانگین جستجوی ماهیانه این کلمه رو نشون میده

تب سوم :تب سوم نموداری رو از پراکندگی جستجو در یک سال اخیر رو نشون میده

تب چهارم : این تب معرف این است که اگر بخواهیم این کلمه رو با تبلیغات گوگلی بالا بیاریم چقدر نیاز به هزینه کردن داریم

تب پنجم : در این قسمت میزان درآمد حاصله از این کلمه اگر بتونیم کاربر رو به سایت بکشونیم حاصل خواهد شد .

تب ششم : در تب آخر نیز میزان سختی (defficulty) رسیدن به این کلمه رو به ما نشون خواهد داد . که این عدد هر چه به 30 و بالای 30 برود رسیدن بهش سخت تراست .

 

در ویدئوی زیر موارد بالارو کامل تر توضیح داده ام .

 

 

همچنین با کلیک بر روی سختی کلمه ، صفحه ای برای ما باز خواهد شد که شامل اطلاعات کامل تری است که به طور کامل در دوره آموزش طراحی وب سایت در موردش صحبت خواهم کرد .

کلمه کلیدی با Keyword Revealer