خودت وب سایتتو سئو کن

همونطور که می دونید فرآیند سئو سایت ، یک فرآیند زمان بر و تخصصیه اما من می خوام توی این متن بهت بگم که چطوری خودت وب سایتتو سئو کن  . بله درسته خودت وب سایتتو بدون نیاز به سئو کار ، سئو کنی 

سئو سایت 

فرآیند سئو و بهینه سازی وب سایت ، یک فرآیند مشخص و دارای نظم و قواعد مشخصیه که اگر این فرآیند کاملا با اصول انجام بشه نتیجه خیلی رضایت بخش خواهد بود . حال این فرآیند توسط سئو کار انجام بشه یا توسط یک فرد عادی مثل کارفرما یا حتی منشی یک مدیر !!! 

چرا باید سایتو سئو کنیم ؟

وقتی که صحبت از سئو و بهینه سازی وب سایت میشه ، مدیران کسب و کارها به این فکر می کنند که خب حالا به یه سئو کار بگیم بیاد جلسه بذاریم و سایت رو بسپاریم بهش و مارو بیاره صفحه اول گوگل و به فروش برسیم .

وقتی کارفرما این کار رو انجام میده به این دلیله که با فرآیند سئو کردن سایت آشنایی نداره و نمیدونه چه مولفه هایی در چه مدت زمانی باید رعایت بشه تا وب سایت به نتیجه برسه به همین دلیل فکر میکنه مثلا یک ماهه یا دو ماه نتیجه مورد نظر حاصل میشه و به فروش از سایت دست پیدا می کنه . قطعا اینطور نیست .

جلسه با سئو کار 

توی جلسه با یک شخص سئو کار عموما صحبت ها بر سر نحوه همکاری مثل مباحث مالی و همچنین زمان گرفتن نتیجه انجام میشه به این دلیل که کارفرما تخصص لازم برای صحبت در زمینه سئو رو نداره و احساس هم می کنه که نیازی نیست بدونه و همچنین سئو کار هم براش آنچنان اهمیتی نداره که بخواد خیلی ریز اصول کاری رو توضیح بده ، خب پروژه بسته میشه و میره برای اجرا 

عملیات سئو آغاز شد 

سئو کار شروع به کار کردن می کنه و کارفرما میبینه اتفاقی خاصی نمی افته و هیچ فروشی رو بدست نمیاره و خبری هم از سئو کار نیست . زنگ میزنه و سئو کار میگه من گفتم این پروسه زمان بره . یک ماه میگذره ، دو ماه میگذره ، سه ماه میگذره و کارفرما میبینه فقط داره هزینه میده برای سئو سایتش اما اتفاقی نمی افته و خودشم نمیدونه که چه اتفاقی داره روی سئوی سایتش میفته فقط توی بهترین حالت سئو کار یه سری گزارشات از عملکرد سایت میده ، و کارفرما دیگه نمی تونه طاقت بیاره و با سئو کار برخورد می کنه و اگه سئو کار نتونه متقاعدش کنه قطعا کارفرما فکر میکنه کاری انجام نمیشده و با اون شخص قطع همکاری می کنه.

دوباره برمیگردیم سرخونه اول و کارفرما مجدد بایستی به دنبال سئو کار بگرده ، با اینکه کلی هزینه کرده تا اینجا و زمان گذاشته و حالا مجدد باید مثل گذشته دنبال شخصی بگرده که تازه کلی هم به این قشر بی اعتماد شده و نمیدونه آیا نفر بعدی هم همینطور میشه یا با اون دیگه به مشکل نمی خوره 

سئو وب سایت

خودت سایتت رو سئو کن 

اینجاست که من همیشه به کارفرماها توصیه می کنم که خودت سایتت رو سئو کن و دیگه نیازی نیست از کسی به عنوان سئو کار استفاده کنی تا سایتت رو سئو کنه . 

چند تا مورد رو مجدد با هم بررسی کنیم که چرا من کارفرما باید خودم سایتم رو سئو کنم ؟

1 – پیدا کردن شخص سئو کار مناسب خیلی سخته 

2 – سئو کردن سایت زمان بره 

3 – اکثرا سئو کارها فریلنسر هستند یعنی این افراد به جز وب سایت ما ممکن چند وب سایت دیگه هم دستشون باشه برای همین نمی رسند 100 در صد انرژیشونو روی سایت ما بذارن . 

4 – کار سئو کاملا هزینه بره و اگر کارفرما توی فرآیند سئو بخواد هزینه کنه ولی نتیجه درست نبینه قطعا از نظر روانی اذیت خواهد شد .

5 – برخی از سئو کارها بعد گذشت زمان و انجام کار درخواست دریافت هزینه بیشتر می کنند و برخی از کارفرماها هم این هزینه رو به ناچار پرداخت می کنند تا بتوانند سئوکار رو نگه دارن . 

و خیلی موارد دیگر که ما رو مجاب می کنه تا خودمون وب سایتمون رو سئو کنیم . 

 

آموزش ویدئویی سئو سایت

 

حالا چطوری باید سایتم رو سئو کنم ؟

من همیشه به کارفرماها میگم شما با آموزش دیدن اجرای روتین درست روی وب سایت خودتون می تونید خیلی راحت در بازه زمانی مشخص بدون هزینه اضافه و با رصد کردن وضعیت وب سایتتون ، سایت رو به نتیجه مطلوبش برسونید . 

من توی ویدئوی زیر به صورت کامل توضیح دادم که چطوری میتونیم سایت رو خودمون سئو کنیم و جلو ببریم و به نتیجه مطلوب برسونیم . 

 

توی این دوره آموزشی چه یاد خواهم گرفت ؟

در این دوره ما بر این هدف هستیم تا مدیران کسب و کار رو با سئو و بهینه سازی وب سایتشون آشنا کنیم و خودشون با خیال راحت بتونن وب سایتشون رو مدیریت و مطالبش رو سئو کنند . 

دوره وب سایت خودتو سئو کن شامل چه مواردی میشه ؟

فصل اول : تحلیل وضعیت فعلی سایت 

فصل دوم : هوش طراحی 

فصل سوم : تولید محتوای صحیح 

فصل چهارم : انتخاب کلمه کلیدی مناسب مقالات

فصل پنجم : تحلیل وضعیت رقبا در مقاله نویسی 

فصل ششم : استفاده از ابزارهای گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیکس 

 

با آشنا شدن با این فصول در این دوره ، شما به طور کامل بر روی عملکرد وب سایت خودتون مسلط خواهید شد و دیگر نیازی به اینکه از شخص یا شرکت دیگری استفاده کنید نخواهید داشت . 

نگرانم ، نکنه نتونم یاد بگیرم ؟

خیلی از عزیزان و دوستان از ما میپرسند که نکنه با آموزش ها یاد نگیرم و کارم بمونه و مجبور شم چند بار هزینه کنم تا کارم بلاخره انجام بشه . ما این اطمینان رو به همه دوستان دادیم و میدیم که کاملا همه مسائل تک به تک براتون جا خواهد افتاد و یاد خواهید گرفت و خودتون اجرا خواهید کرد . 

ما همیشه در ابتدا و قبل از شروع همکاری یک ویدئو از وب سایت شما و تحلیل اولیه آماده می کنیم و در اختیار شما قرار خواهیم داد که شما کاملا با نحوه آموزش و بیان و ابزارها آشنا خواهید شد . 

دوره چطور برگزار خواهید شد ؟

خودت وب سایتتو سئو کن کاملا اختصاصی و منحصر به فرد انجام میشه به دلیل اینکه کار به طور کامل روی وب سایت شما انجام می شود و انحصارا برای وب سایت شما آماده شده و در اختیارتان قرار خواهد گرفت به همین دلیل این دوره کاملا خصوصی است و نحوه اجرا هم به این صورت است که جلسات به صورت ویدئویی آماده می شوند و از اموری که بایستی انجام شود روی وب سایت ویدئوی آموزشی گرفته خواهد شد و در اختیار شما قرار می گیرد  و مزیت مهمی که این نوع دوره ها دارند این است که فایل های ویدئویی گرفته شده روی وب سایت شما ، تا پایان عمر وب سایت شما می تونه در اختیار شما قرار بگیره  و هر موقع دوست داشتید بهشون سر بزنید و اموری رو انجام بدین . 

دوره چند جلسه است ؟

سوال مهم دیگری که خیلی از افراد می پرسند این است که دوره خودت وب سایتتو سئو کن چند جلسه است ؟ تعداد جلسات دوره با توجه به متفاوت بودن هر وب سایت از نظر زمینه کاری ، امکانات ، افزونه های استفاده شده کاملا متفاوته که اصلا نمی توان برای تعداد جلسات آن حداکثر تعیین کرد اما می توان گفت که هر وب سایت حداقل به 5 جلسه ویدئوی آموزشی یک ساعته نیاز داره تا یک خروجی مناسب را حاصل کند .

چطوری باید در این دوره شرکت کرد ؟

برای شرکت توی دوره خودت وب سایتتو سئو کن ، می توانید از طریق بخش ارتباط با من در وب سایت شخصی من  اقدام نمایید و ارتباط های لازمه رو با بنده داشته باشید .

 

امیدوارم که بتونم کمکی رو در این آشفته بازار طراحی و سئو وب سایت به مدیران کسب و کارها داشته باشم 

 

آموزش ویدئویی سئو سایت