پروژه سئوی پوشاک آقایان بازلی

چه پروسه کاری در پروژه پوشاک آقایان بازلی افتاد ؟ 

وب سایت پوشاک آقایان بازلی در اسفند ماه 1400 توسط مجموعه وب سیما طراحی و پیاده سازی شد . 

وب سایت بدین گونه تحویل شده بود که هیچ گونه از دسته بندی های محصولات ایجاد نشده بودند ، دکمه ها و تصاویر در صفحه اول و صفحات داخلی وب سایت لینک نداشتند  .

همکاری با بازلی

شروع همکاری من و مجموعه بازلی برای رفع برخی ایرادات در ظاهر وب سایت و همچنین آماده سازی سایت برای پذیرش سئوی محتوایی بود و همچنین نکته بسیار مهم این بود که مجموعه مدنظرش بود که با سرچ عناوینی چون بازلی ، کت و شلوار بازلی ، پوشاک آقایان بازلی وب سایت مجموعه نمایش پیدا کند در صورتی که وب سایت های مختلف تبلیغاتی قبل از این وب سایت در رتبه های اولیه بودند که بازلی را تبلیغ می کردند . 

در این مواقع چه باید کرد ؟

دقت کنید در این مواقع که در سرچ ها ، عنوان برند مهم و لازم است ، حتما از عنوان برند در پشت و جلوی وب سایت استفاده کنید ، در فوترها ، در منوها ، در تگ توضیحات و تگ آلت تصاویر حتما از عنوان برند استفاده کنید و به صفحه اصلی سایت قدرت بدین . 

در تیم بازلی چه گذشت  ؟

بعد از اصلاح صفحات وب سایت ، به تیم محتوای بازلی آموزش تولید محتوا ، تحلیل کلمات کلیدی ، انتخاب کلمات مناسب ، کار با فروشگاه سایت به صورت تصویری و همچنین جلسات حضوری آموزش داده شد و به همین دلیل با اجرای استراتژی درست در تولید محتوا بازلی اتفاقات خوبی براش افتاد و جایگاه های خوبی را در بین رقبا بدست آورد .

در حال حاضر بازلی کجاست ؟

الان که این مطلب نوشته میشه در خرداد ماه 1401 هستیم و بعد از گذشت 3 ماه ، بازلی جایگاه های خوبی را در کلمات کلیدی مختلف بدست آورده و این کاملا قابل تقدیر از تیم قوی محتوایی که تشکیل شد است . 

ویدئوی بررسی سایت بازلی آنچه اتفاق افتاد