امین امیدوار

یکم درباره خودم بگم

فوق لیسانس فناوری اطلاعات هستم که علاقه بسیار زیادی به کد نویسی داشتم از سال های اول دانشگاه و با شرکت توی مسابقات مختلف برنامه نویسی سطح دانشگاهی این علاقه در من بیشتر شد و از همون اوایل وارد بازار کار شدم .

پروژه های متعددی را به اجرا رسوندم ، توی استارت آپ های متعددی حضور داشتم و همش فقط برام کسب تجربه بودند .

افتخار همکاری با بزرگ مرد برندسازی شخصی ایرانی ( دکتر شهاب اناری ) عزیز و استاد بزرگوار ( دکتر کیارش عباس زاده ) موسس برند زودفود ( اسنپ فود فعلی ) و (دکتر علی شراهی) عزیز بنیان گذار MBA در ایران را داشته ام که صمیمانه دستشان را به گرمی می فشارم که بسیاری از موفقیت های فعلی را مدیون راهنمایی های این 3 بزرگوار هستم .

.

من عاشق کار خودمم

من همیشه توی ذهنم بوده که اختلاف نظر بین طراحان وب سایت و مدیران کسب و کار را برطرف کنم و بتونم اعتمادسازی بیشتری را در این مسیر رقم بزنم .

یکی از کارهایی که می تونه این اعتماد سازی رو بیشتر کنه و همچنین باعث میشه که مدیران با علم بیشتر طراح وب سایت خود را انتخاب کنن این است که خودشون هم دستی بر آتش داشته باشند . یعنی اینکه خود مدیران کسب و کارها هم بایستی بدانند چطوری می تونن یک وب سایت را مدیریت کنند ، چطوری می تونند با انجام اصول درست سئو و بهینه سازی مقاله نتیجه بهتری را بگیرند

این کار باعث میشه تا مدیران کسب و کارها خیلی از اصطلاحات تخصصی ، سریعا متقاعدشون نکنه که به کسی اعتماد بکنن و کارشون رو به اون بسپارن و موضوع دیگه ای رو هم که باعث میشه ، این است که طراحان وب سایت نیز در تخصص خودشون مجبور هستند بیشتر کار کنند و حرفه ای تر شوند .

من توی دوره های مختلف زیادی با مدیران کسب و کارها ، استارتاپ ها و دانشجوهای مختلفی بودم و ازشون خواستم توانایی انجام نیازهایی مانند مدیریت وب سایت و رفع ایرداتش رو خودشون انجام بدن و کسب و کارشون رو متکی به شخص یا شرکت خاصی نکنند و حتما دانش خودشون رو در این زمینه بالاببرند .

طراحی وبسایت با امین امیدوار

راه های ارتباطی با امین امیدوار 

شماره تماس : 09391975307

صفحه اینستاگرام : aminomidvaar